ПОЧЕТНА | КОНТАКТ | МК | SQ | EN |
Вести
И Могерини му порача на вицепремиерот Бесими да се почитува договорот од 2. јуни
Бесими доби извештај од Хан кои реформи Македонија треба итно да ги направи и барање да се почитува договорот од 2. јуни
Одржан 12-ти состанок на Комитетот за стабилизација и асоцијација меѓу Република Македонија и ЕУ Брисел, 17 јуни 2015 година
Остварена средба помеѓу Заменик претседателот Бесими со министерот за надворешни работи и трговија на Унгарија Петер Сијарто
Креативна и пријателска средба меѓу Бесими и Коѕиас во Атина
Амбасадорот Белели му врачи Национален орден на Вицепремиерот Бесими
Бесими во работна посета на Франција
Бесими во работна посета на Албанија
ЕУ во Македонија - Кафе пауза со француската амбасада
СЕП го промовираше студентскиот дебатен циклус ЕУ Ѕвезди
Одржан шеститот состанок на Специјалната група за реформа на јавната администрација во Скопје, Република Македонија
Изложба на Галерија Флукс на ЕУ појадокот
Одржан ЕУ појадок по повод 9 Мај со амбасадорите на земјите членки на ЕУ
Бесими во посета на Луксембург
Вицепремиерот Бесими во посета на Сојузна Република Германија
СЕП домаќин на ЕУ Разговори на тема еднаквост помеѓу мажите и жените
страница:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  [ 41 ]  42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56 
   
Процес на преведување
Општо
Поважни документи
Бази на податоци
Обука
Центар за Обука на СЕП
Стипендии
Соработки
Комуникација со јавноста
Испитување на јавното мислење ИРИ
Кампањи
Испитување на јавното мислење
ЛИСТА НА ИНФОРМАЦИИ ОД ЈАВЕН КАРАКТЕР
Конкурси за вработување
Конкурси
Документи
Бази на податоци
Слободен пристап до информации
Регистар на документи
Регистрација на проекти
Е-набавки
Вести
Публикации
За нас
Заменик Претседател на Влада за Европски Прашања
Државен Секретар
Државни Советници
Организација
Систем за управување со процесот на пристапување кон ЕУ
Проектни единици
Сектори
Кон преговори
Хронологија
Процес на пристапување кон ЕУ
Скрининг
Преговори
НПАА
Спогодба за стабилизација и асоцијација
Кампањи
ЕУ / ИПА Успешни Проекти
EU talks
EU in Macedonia
EU stars
Together for EU
Youth for EU
Проекти
Претпристапна поддршка
ИПА 2007 - 2013
ИПА 2014 - 2020
ИПА проекти
Друга странска помош
Програми на Унијата
ОРИО Програма
Твининг
2019 © Секретаријат за европски прашања
Сите права се задржани.