ПОЧЕТНА | КОНТАКТ | МК | SQ | EN |
Новости
Средба на Вицепремиерот Адеми со Директорот Даниелсон
Одржана презентација за ИПА за државни секретари
Вицепремиерот Арбр Адеми во работна посета на Брисел
Средба на вицепремиерот Арбр Адеми со амбасадорот на Европската Унија во Македонија Самуел Жбогар
Обраќање на Вицепремиерот Адеми на конференција на МАНУ
Денес Вицепремиерот Арбер Адеми присуствуваше на состанокот на Премиерот г. Емил Димитриев со грчкиот министер за надворешни работи г. Никос Коѕиас во Владата на Република Македонија
Средба на вицепремиерот со Адеми францускиот амбасадор Н.Е. г-ѓа Лоренс Оер
Втор координативен донаторски состанок поврзан со штетите нанесени во невремето во Скопје и Тетово
Координативна средба со донаторите, поврзана со штетите нанесени во невремето во Скопје и Тетово
Средба на вицепремиерот Адеми со амбасадорот на Кралството Шпанија Каранза
Учество на вицепремиерот Адеми на неформалниот состанок на министри за европски прашања во Братислава
Средба на вицепремиерот Адеми со евроамбасадорот Орав
Средба на вицепремиерот Адеми со словачкиот министер за надворешни и европски прашања Лајчак
ЕУ институционална средба со Министерството за внатрешни работи
ЕУ институционална средба со Министерството за правда
страница:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  [ 35 ]  36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60 
   
Процес на преведување
Општо
Поважни документи
Бази на податоци
Обука
Центар за Обука на СЕП
Стипендии
Соработки
Комуникација со јавноста
Испитување на јавното мислење ИРИ
Кампањи
Испитување на јавното мислење
ЛИСТА НА ИНФОРМАЦИИ ОД ЈАВЕН КАРАКТЕР
Конкурси за вработување
Конкурси
Документи
Бази на податоци
Слободен пристап до информации
Регистар на документи
Регистрација на проекти
Е-набавки
Новости
Публикации
За нас
Заменик Претседател на Влада за Европски Прашања
Државен Секретар
Државни Советници
Организација
Систем за управување со процесот на пристапување кон ЕУ
Проектни единици
Сектори
Кон преговори
Хронологија
Процес на пристапување кон ЕУ
Скрининг
Преговори
НПАА
Спогодба за стабилизација и асоцијација
Кампањи
ЕУ / ИПА Успешни Проекти
EU talks
EU in Macedonia
EU stars
Together for EU
Youth for EU
Проекти
Претпристапна поддршка
ИПА 2007 - 2013
ИПА 2014 - 2020
ИПА проекти
Повеќе-корисничка ИПА програма
Друга странска помош
Програми на Унијата
ОРИО Програма
Твининг
2020 © Секретаријат за европски прашања
Сите права се задржани.