ПОЧЕТНА | КОНТАКТ | МК | SQ | EN |
Вести
Студенти од Економски факултет во посета на Секретаријатот за европски прашања
Секретаријатот за европски прашања домаќин на предавање за студентите од Американ Колеџ
Завршен настан во Делегацијата на ЕУ, нова генерација млади професионалци од Западен Балкан
Млади професионалци од Западен Балкан во посета на Македонија во рамките на „Европската шема за млади професионалци“
Посета на СЕП на млади административци од министерството за образование и министерството за надворешни работи на Кралството Холандија
Состанок за започнување на проектот “Регионална Техничка помош за поддршка на агендата за поврзување -CONNECTA”
Блажеска на Глобалниот самит за жени лидери 2017
Адеми на средба со Волф
Донација на возила од ЕУ
Регионален министерски состанок
Средба на Вицепремиерот Адеми и државниот потсекретар за надворешни работи на Италија Амендола
Денес вицепремиерот Арбр Адеми учествуваше на средбата на Претседателот на Владата г-дин Емил Димитриев со Еврокомесарот за проширување и соседска политика г-дин Јоханес Хан, која се одржа во просториите на Владата на Република Македонија
Потпишан меморандум за соработка меѓу ЈП Службен весник и Секретаријатот за европски прашања
Учество на вицепремиерот Адеми на регионалната конференција „ Пристапни реформи за Западен Балкан“
Вицепремиерот Адеми на неформалниот состанок на министри за европски прашања во Малта
страница:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17  [ 18 ]  19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46 
   
Процес на преведување
Општо
Поважни документи
Бази на податоци
Обука
Центар за Обука на СЕП
Стипендии
Соработки
Комуникација со јавноста
Испитување на јавното мислење ИРИ
Кампањи
Испитување на јавното мислење
ЛИСТА НА ИНФОРМАЦИИ ОД ЈАВЕН КАРАКТЕР
Конкурси за вработување
Документи
Бази на податоци
Слободен пристап до информации
Регистар на документи
Регистрација на проекти
Е-набавки
Вести
Публикации
За нас
Заменик Претседател на Влада за Европски Прашања
Државен Секретар
Државни Советници
Организација
Систем за управување со процесот на пристапување кон ЕУ
Проектни единици
Сектори
Кон преговори
Хронологија
Процес на пристапување кон ЕУ
Преговори
НПАА
Спогодба за стабилизација и асоцијација
Кампањи
ЕУ / ИПА Успешни Проекти
EU talks
EU in Macedonia
EU stars
Together for EU
Youth for EU
Проекти
Претпристапна поддршка
ИПА 2007 - 2013
ИПА 2014 - 2020
ИПА проекти
Друга странска помош
Програми на Унијата
ОРИО Програма
Твининг
2018 © Секретаријат за европски прашања
Сите права се задржани.